Lēta foto būdas bilde vs Profesionāla bilde

Kaspars Veidemanis Interesanti Leave a Comment

Ir pierādīts, ka atlases speciālisti pavada ļoti īsu laiku, katra iespējamā kandidāta profilā un viens no galvenajiem uzmanības piesaistītājiem ir tieši Tava portreta bilde. Atlases speciālisti no visa Tavā profilā pavadītā laika, gandrīz 20% pavada tieši pie Tavas bildes. Tavs portrets palīdz nostādīt toni Tava tālākā profila, izglītības un Tavas profesionālās pieredzes apskatē. Apsverot Tavu iespējamo kandidatūru, viņi vispirms atcerēsies Tavu profila bildi un kā Tu izskaties, tāpēc nepalaid garām iespēju atstāt spīdošu pirmo iespaidu ne tikai ar savu profesionālo pieredzi, bet arī ar profesionālu portreta bildi.

Šajā piemērā bilde, kas foto būdā izmaksāja 3EUR nav nekādā veidā salīdzināma ar kvalitatīvu un profesionālu portretu, kas ir uzņemts studijas tipa vidē. Un tieši Tuvplāna portreta bilde nav salīdzināma ar citu tipu portretu bildēm, kas parāda cilvēka patieso izskatu un dos reālistisku iespaidu par iespējamo nākamo kolēģi, biznesa partneri vai kompānijas seju. Manis piedāvātie Portretu Tuvplāna foto ļaus Tev izskatīties vizuāli pievilcīgākam, uzticamākam, pieejamākam un zinošākam.

Neļauj savām nākotnes izaugsmes iespējām karāties gaisā un sper nākamo soli uzlabojot savu Web vides tēlu ar lielisku Portreta Tuvplāna bildi!

Sazinies ar mani!

Abas bildes tika uzņemtas tajā pašā dienā ar pāris stundu nobīdi!