Vides un Statiskā fona portreta atšķirības

Kaspars Veidemanis Interesanti Leave a Comment

Vides fona Tuvplāna Portreta bilžu priekšrocība ir tā, ka tās spēj iedot noskaņojumu un ielikt Tevi konkrētā vietā, kas būt saistīta ar Tavu nodarbošanos vai vēlamo noskaņu. Šāda tipa bildes idēali noder biznesa īpašniekiem, uzņēmējiem un jebkuram sociālo tīklu kontu īpašniekam, kas vēlās sev profesionāla izskata portreta bildi, bet nevēlas vienas krāsas fonu.

 

 

Daudziem šis šķitīs, kā piemērotākais variants, jo šie foto neizskatās varbūt tik statiski un dažkārt pat auksti. Vienīgais jāatceras, ka izmantojot specifiskas vides fonu, bilde vairs var nebūt izmantojama visiem dzīves gadījumiem. Izvēloties Vides fonu, jūs jau esat izvēlējies bildes toni, atmosfēru un vispārējo bildes ainu, ko mainīt var tikai no jauna uzņemot fotogrāfiju jaunā vietā. Tieši specifiskā aina, kā piemēram grāmatplaukts, logs, garš gaitenis iekštelpās vai kas līdzīgs būtu ideāls korporācijām un piemēram, finanšu nozares uzņēmumiem, turpretim parks, garāža, ieeja pie kafejnīcas vai iekšā pašā kafejnīcā lieti noder mazo uzņēmēju tēlam, kuru atkal banku sistēmās diez vai varēs šādu fonu izmantot.

Statiskā, vienkrāsainā fona priekšrocība ir tā, ka tas izskatās visprofesionālāk, jo tā ir tīra bez liekiem atribūtiem – tikai Tu. Šāda tipa portretiem ir arī plašāks pielietojums, kā piemēram uz vizītkartēm un bukletiem, kur nav lieku uzmanības novērsēju no galvenā subjekta bildē – Tevis!

Statiskā fona portreti ir universālāki, bet kā jau saka, kas der visam, tas īsti neder nekam. Nevar gan gluži teikt, ka neder nekam, bet Vides fons var nospēlēt lielāku lomu sajūtu un pārliecības radīšanā klientiem, kamēr Statiskā fona portretu Tu varēsi izmantot jebkur līdz brīdim, kad izdomāsi mainīt savu tēlu pilnībā.

 

Esi jau izlēmis, kurš fona tips Tev patīk vai noderētu vairāk? Tad sazinies ar mani un rezervē savu laiku jau šodien!